HIPP Чај за доилки, 200 г

HIPP Чај за доилки, 200 г
318,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Атрибути
Шифра
003561C
favorite_border

Опис на производот

  • Стимулира создавање на мајчино млеко
  • Со анасон, коморач и ким
  • Без додадени ароми, бои и конзерванси
  • Без глутен

Пакување: 200 г

Содржина

Препорачана доза: 2-3 чаши во текот на едно деноноќие.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се