HIPP HiPPiS Пире од калинка, ацерола, јаболко и малина, 100 г

HIPP HiPPiS Пире од калинка, ацерола, јаболко и малина, 100 г
69,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
042741C
favorite_border

Опис на производот

  • Возраст од 1 година                                     
  • Овошна каша од супер овошје
  • 100% органско овошје
  • Без додаден шеќер - содржи природно присутни шеќери
  • Без глутен
  • Без ГМО - генетски модифицирани организми (според регулативата на ЕК за органско земјоделство)

 Нето-тежина: 100 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се