HIPP Каша шпагети болоњезе 190 г

HIPP Каша шпагети болоњезе 190 г
100,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
011741C
favorite_border

Опис на производот

  • Возраст 4+ месеци                                                                          
  • Без додадена сол
  • Без додадени ароми, бои и конзерванси
  • Без емулгатори
  • Содржи глутен
  • Омега 3 важни за мозокот и нервните клетки

 Нето–тежина: 190 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се