HIPP Пире од праска, банана и кокосово млеко, 90 г

HIPP Пире од праска, банана и кокосово млеко, 90 г
66,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Атрибути
Шифра
053250C
favorite_border

Опис на производот

  • Возраст 6+ месеци
  • Без додаден шеќер - содржи природно присутни шеќери
  • Без засладувачки концентрати
  • Без глутен
  • Без ГМО-генетски модифицирани организми (според регулативата на ЕК за органско земјоделство)

Нето-тежина: 90 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се