HOLLE Органска каша - круша (4+ месеци) 125 г

HOLLE pear, 4 months organska kasa od krusa
HOLLE Органска каша - круша (4+ месеци) 125 г
65,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
034205C
favorite_border

Опис на производот

  • По 4 месеци
  • Органски сертифициран производ
  • 100% овошје
  • Со Demeter квалитет
  • Не содржи глутен
  • Органско овошно пире од круша
  • Детска храна за доенчиња и мали деца

Нето-тежина: 125 г

Содржина

Состојки: круша* 100%. *од биодинамичко производство.

Подготовка: измешајте пред употреба. При воведување нова храна, започнете со мала количина, па потоа зголемете постепено. Откако ќе се отвори треба да се чува во фрижидер и да се употреби во рок од 2 дена.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се