H&S Ultra Cooling 7 во 1 Шампон против првут, 270 мл

H&S Ultra Cooling 7 во 1 Шампон против првут, 270 мл
224,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
053005C
favorite_border

Опис на производот

  • Шампон против првут со ментол
  • До 100% без првут*

*До 100% на видливите траги од првут со редовна употреба на шампонот.

7 Бенефити:

  • Против првут
  • Го ребалансира скалпот
  • Го контролира себумот
  • Длабински чисти
  • Се бори против чешањето
  • Олеснување на скалпот
  • Одличен изглед на косата

Пакување: 360 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се