INTACT Бонбони малина

INTACT Бонбони малина
34,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
010371C
favorite_border

Опис на производот

Бонбони - Гроздов шеќер - за брзо надоместување на енергетските потреби. 

Содржат гроздов шеќер (декстроза) и имаат пријатен вкус на малина. Вкусно енергетско уживање во текот на денот, за моментален извор на енергија!

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се