JEAN MARC Tesoro Подарок сет за мажи 100 мл + 150 мл

JEAN MARC Tesoro Подарок сет за мажи 100 мл + 150 мл
462,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Шифра
047489C
favorite_border

Опис на производот

Мирис полн со страст и сензуалност. Сензуална композиција за мажи кои ја ценат класичната елеганција. Совршена тоалетна вода и спреј за тело за ноќ, ги заведува и шармира жените. Тесоро е тајно машко оружје во машко-женските односи.

Пакување: 100 мл + 150 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се