JOHNSON'S Baby Масло за тело со алое, 300 мл

JOHNSON'S Baby Масло за тело со алое, 300 мл
181,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
045707C
favorite_border

Опис на производот

Бебешко масло со алое вера за хидрирана и здрава кожа.

Пакување: 300 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се