JORDAN Ultralite Sensitive Ultrasoft Четка за заби

JORDAN Ultralite Sensitive Ultrasoft Четка за заби
125,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
053326C
favorite_border

Опис на производот

  • Четка за заби за возрасни
  • Лесна - само 9,2 грама
  • Ултра ефикасни влакна
  • До 50% помалку пластика

♦Сликата од производот, односно бојата на производот е од информативен карактер и може да варира.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се