KN95 VENT Црни респираторни маски со филтер, 10 парчиња

KN 95 Protective respiratory mask black three dimensional 10 pcs  maska crna respiratorna zastitna  zagaduvanje vozduh Kovid
KN95 VENT Црни респираторни маски со филтер, 10 парчиња
290,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Шифра
054327C
favorite_border

Опис на производот

  • Респираторна заштитна маска со филтер
  • Наменета за употреба кај возрасни и деца над 3 годишна возраст
  • Универзална величина

Обезбедува највисоко ниво на заштита од вируси (Covid-19), бактерии и прашина, како и други честички вклучувајќи и други загадувачи на воздухот кои ги содржат најситните PM честички.

Ефикасност на филтрација на заштитната маска е над 95%.

Пакување: 10 маски

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се