LABELLO Caring Beauty Nude Балсам за усни, 5.5 г

LABELLO Caring Beauty Nude labelo balsam za usni
LABELLO Caring Beauty Nude Балсам за усни, 5.5 г
221,00 ден.
155,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
052876C
favorite_border

Опис на производот

Уживајте во природната nude боја и формулација која моментално се топи на усните и обезбедува долготрајна хидратација.

Дерматолошки потврдено.

Совет - Дополнително истакнете ја бојата со нанесување на повеќе слоеви!

Нето-тежина: 5.5 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се