LABELLO Men Active Балсам за усни за мажи 4,8 г

Labello Men labelo za mazi balsam za usni
LABELLO Men Active Балсам за усни за мажи 4,8 г
196,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
021397C
favorite_border

Опис на производот

Формулата Labello® Active за мажи веднаш се топи на усните овозможувајќи им 24 часовна хидратација. Ефикасно ја спречува појавата на суви и испукани усни. Содржи СПФ 15 и ги заштитува усните од штетните сончеви зраци.

  • Нега и заштита на усните во текот на целиот ден
  • Дерматолошки тестиран производ
  • Клинички тестирано

Нето-тежина: 4,8 г

Содржина

Состав: octyldodecanol, ricinus communis seed oil, cera alba, ethylhexyl methoxycinnamate, cocoglycerides, hydrogenated castor oil, butyrospermum parkii butter, butyl methoxydibenzoylmethane, octocrylene, persea gratissima oil, simmondsia chinensis seed oil, ascorbyl palmitate, tocopherol, BHT, aroma, CI 77891.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се