LABELLO Over Night Балсам за усни, 4.8 г

LABELLO Over Night balsam labelo za usni
LABELLO Over Night Балсам за усни, 4.8 г
221,00 ден.
155,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
052750C
favorite_border

Опис на производот

Ноќна нега за усни! Новото Labello балсам за усни е идеален додаток на Вашата дневна рутина за нега на усните како ноќна нега.

Есенцијалното масло од лаванда има смирувачки ефект за време на спиењето, а формулацијата со шea путер и хранливите масла ги негува усните во текот на ноќта.

8-часа интензивна нега.

Започнете го денот со забележително меки усни

Нето-тежина: 4.8 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се