LACALUT Aktiv Gentle White Паста за заби, 75 мл

LACALUT Aktiv Gentle White Паста за заби, 75 мл
261,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
045848C
favorite_border

Опис на производот

Lacalut Aktiv Gum Protection & Gentle White – Медицинска паста за нежно избелување на забите и заштита на гингивата.

Содржи активна формула за зацврстување на гингивата, заштита од воспаление и крварење, како и хијалуронски комплекс за поттикнување на природната одбрана на гингивата.

Иновативнен начин на избелување на забите - помага во нежно и ефикасно отстранување на дамките и постигнување на природна белина на забите благодарение на специјални протеолитички ензими.

Дејство кое ќе го почувствувате веднаш:

  • Забележливо ja зацврстува гингивата
  • Го спречува настанувањето на пародонтопатијата
  • Го сопира крварењето
  • Делува антибактериски

Пакување: 75мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се