LACALUT Sensitive Четка за заби

LACALUT Sensitive Четка за заби
141,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
008946C
favorite_border

Опис на производот

Специјално дизајнирана четкичка со многу меки влакна со заоблени завршетоци ефикасно ги чисти Вашите заби, без да предизвика болни сензации и непријатност при четкањето.

Пакување: 1 четка

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се