LACALUT White&Repair Паста за заби, 75 мл

LACALUT White&Repair Паста за заби, 75 мл
209,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
021436C
favorite_border

Опис на производот

Lacalut white & repair пастата за заби содржи специјална формула на активни состојки за природно избелување на забите и дентална грижа.

  •   Чисти
  •   Заштитува
  •   Реминерализира

Дејство кое ќе го почувствувате веднаш:

  •   Забележливо ja зацврстува гингивата
  •    Го спречува настанувањето на парадонтопатијата
  •    Го сопира крварењето
  •    Делува антибактериски

Пакување: 75 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се