LIBRESSE Dailies Style Хигиенски влошки секојдневни црни, 30 парчиња

LIBRESSE Dailies Style Хигиенски влошки секојдневни црни, 30 парчиња
107,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
051306C
favorite_border

Опис на производот

Хигиенски секојдневни влошки со средна големина - црни. Дизајнирани за идеално прилагодување  на женското тело.

Пакување: 30 влошки

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се