LIBRESSE Макси ноќни дуо влошки, 20 парчиња

LIBRESSE Макси ноќни дуо влошки, 20 парчиња
168,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
050011C
favorite_border

Опис на производот

Дебели екстра лонг ноќни влошки со крилца.

Ви овозможуваат да се чувствувате совршено самоуверено во текот на денот и ноќта со својата уникатна форма, со брзо впивачкиот и супер мек материјал и новиот систем за контрола на мирисот.

Пакување: 20 влошки

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се