LINO Protein Power Whey Чоколино, 400 г

LINO Protein Power Whey Чоколино, 400 г
327,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
050398C
favorite_border

Опис на производот

  • 21 грам протеини по оброк
  • На основа на ориз и овес
  • Богато со магнезиум 
  • Богато со витамин Б и Ц

Нето-тежина: 400 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се