MERZ Специјал колаген крем мус, 50 мл

MERZ Специјал колаген крем мус, 50 мл
1.062,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
034835C
favorite_border

Опис на производот

Иновативна формулација на колаген, витамин Ц и активатор на колаген од природно потекло - крем мус со ефект на затегнување на кожата.

  • Без парабени

Пакување: 50 мл

Содржина

Начин на употреба

  1. Добро промешајте пред апликација
  2. Држете го шишенцето исправено и притиснете врз апликаторот
  3. Нанесете ја кремата на лицето и нежно разнесете

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се