MILDE Premium Cool Blue Тоалетна хартија, трослојна, 4 ролни

MILDE Premium Cool Blue Тоалетна хартија, трослојна, 4 ролни
168,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Шифра
050888C
favorite_border

Опис на производот

  • Бела тоалетна хартија со бледо сини дезени
  • Мирис со свежи горни ноти и исклучително благородна, длабока и долготрајна основа
  • Новиот Milde е создаден со иновативна технологија Pixel за подебело олеснување. На тој начин Милде е посилна од било кога и неверојатно мека како и секогаш!
  • Milde се произведува од целосно природен снежно-бел материјал. Неговата беспрекорна бела основа е обоена со пријатни цветни дезени. Milde е дерматолошки тестиран. Исклучително нежна. Совршено!

Парфемите кои се користат во Milde гарантираат рафинирана и долготрајна арома во вашиот дом. Обоени ноти, свежина, издржливи мириси – една исклучителна композиција на есенции, која ја прави Milde симфонија за сетилата. Мирисот на Milde не може да се погреши. Нејзиното присуство може да се насети оддалеку.

Пакување: 4 ролни

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се