NERA KRITIS Вода, 500 мл

Nera Kritis Theriso voda
NERA KRITIS Вода, 500 мл
22,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
055821C
favorite_border

Опис на производот

Nera Kritis Theriso Вода

  • pH вредност - 8
  • Природна изворска вода - негазирана
  • Со ниска минерална содржина
  • Погодна за диета со ниска содржина на натриум
  • Извор: Терисос од Белите Планини на Крит
  • Надморска височина: 2453 м
  • Шишето е направено со најмала можна количина на пластика

Пакување: 500 мл.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се