NEUTROGENA Лесен балсам за тело со брза апсорпција, 300 мл

Neutrogena Fast Absorbing light balm 300ml krema za telo so glicerin
NEUTROGENA Лесен балсам за тело со брза апсорпција, 300 мл
239,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
021930C
favorite_border

Опис на производот

Долготрајно навлажнување на кожата во форма на лесен крем што брзо се впива и благодарение на која Вашата кожа е мека и мазна. Норвешката формула помага кожата да остане навлажнета дури 24 часа.

  • Крем со немасна текстура кој брзо се впива во кожата без да се лепи
  • За нормална кожа
  • Дерматолошки тестирано

Пакување: 300 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се