NEVA Melem Baby Природен заштитен крем за чувствителна кожа, 25 мл

neva melem baby natural protective all-purpose skin balm
NEVA Melem Baby Природен заштитен крем за чувствителна кожа, 25 мл
208,00 ден.
156,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
053805C
favorite_border

Опис на производот

Наменет за интензивна нега на чувствителна и сува кожа на целото тело, активно ја задржува влагата, ја хидрира и омекнува кожата, со сигурен ревитализирачки ефект.

  • Дерматолошки тестирано

Пакување: 25 мл

Содржина

Состав: вазелин, парафин, ланолин, глицерил стеарат, цера алба, рицинусово масло, циклопентасилоксан, полиглицерил-2 диполихидроксистеарат, парфем.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се