NEVA Melem Заштитен крем со авокадо, 35 мл + дезодоранс, 150 мл

NEVA Melem Заштитен крем со авокадо, 35 мл + дезодоранс, 150 мл
290,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
052443C
favorite_border

Опис на производот

  • Melem заштитна крема

Богатата формула Melem збогатена со скапоценото масло од авокадо обезбедува исклучителна нега, хидратација и заштита на чувствителната кожа, ја регенерира кожата со нежен, рафиниран мирис.

Пакување: 35 мл

  • Melem дезодоранс

Нежна формула со 0% алуминиум, збогатена со витамин Е, пантенол, екстракт од алое вера и памук, со сончево топла миризба на смиљ кој дава пријатна свежина и заштита од непријатни миризби.

Пакување: 150 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се