NEVA Rosal Cherry Сет балсами за усни, 2 х 4.8 г

neva rosal lip balm cherry super ponuda 1+1 labelo balsam za usni
NEVA Rosal Cherry Сет балсами за усни, 2 х 4.8 г
106,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
054468C
favorite_border

Опис на производот

Обезбедува нежна боја и неодолив сјај со сочно овошен вкус на цреша што трае на усните.

Исклучително хранлива и хидратантна формула со масло од кајсија, витамини А и Е, кои ќе ги направат вашите усни меки како кадифе, обезбедувајќи долготрајна интензивна нега и заштита.

Создадено за уживање во најдобрите бакнежи.

Пакување: 2 x 4.8 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се