NEVA Rosal Fruity Kiss&Glow Балсам за усни со манго, 4.8 г

NEVA Rosal Fruity Kiss&Glow Балсам за усни со манго, 4.8 г
99,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
053360C
favorite_border

Опис на производот

Rosal LipBalm Mango совршено ги храни усните со неодоливата арома на сочно, созреано манго. Богатата формула со масло од семки од грозје и природни активни состојки, го спречува сушењето на усните, ги штити од негативни надворешни фактори и им дава мекост и природен сјај.

Со овој хранлив мелем, вашите усни ќе бидат подготвени за неодоливи бакнежи во секој момент.

  • УВ А+Б заштита
  • Дерматолошки тестирано

Нето-тежина: 4.8 г

Содржина

Состав: Caprylic/Capric Triglyceride, Ricinus Communis Seed Oil, Cocoglycerides, Euphorbia Cerifera Cera, Copernicia Cerifera Cera, Butyrospermum Parkii Butter, Octyldodecanol, Cera Alba, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Cetyl Alcohol, Vitis Vinifera Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Polyglyceryl-2 Dipolyhydroxystearate, Aroma, Helianthus Annuus Seed Oil, Stearyl Heptanoate, Stearyl Caprylate, Retinyl Palmitate, Bumetrizole, Saccharin, Beta-Carotene, Limonene, Citral.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се