NEVA Rosal Shine Балсам за усни 4.8 г

NEVA Rosal Shine Балсам за усни 4.8 г
103,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
006320C
favorite_border

Опис на производот

За мек, сребрен сјај и совршено еластични усни. 

Вашите усни ќе бидат негувани и сјајни секој ден. Витамините А и Е се совршена мешавина од антиоксидантно дејство, интензивна нега и заштита на вашите усни.

Пакување: 4.8 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се