NIVEA Baby Нежен шампон, 500 мл

NIVEA Baby Нежен шампон, 500 мл
309,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
040193C
favorite_border

Опис на производот

  • Нежно чисти за да го смири скалпот и да ја остави косата чиста и мека
  • Екстра блага формула со камилица
  • Заштита без солзи
  • 0% парабен, 0% бои
  • Ко-развиен од педијатри и дерматолози

Пакување: 500 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се