NIVEA Men Protect & Care Крема за бричење, 100 мл

NIVEA Men Protect & Care shaving cream krema za bricenje za mazi
NIVEA Men Protect & Care Крема за бричење, 100 мл
157,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
004859C
favorite_border

Опис на производот

Крем-пената содржи морски минерали и витамини, брзо ја омекнува брадата и овозможува нежно, но темелно лизгање на бричот.

Формулата со алое вера и провитамин Б5 ја негува и ја штити кожата од сушење.

За мазно, пријатно и темелно бричење.

Пакување: 100 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се