NIVEA Men Универзален крем за нега - за мажи, 150 мл

NIVEA Men Универзален крем за нега - за мажи, 150 мл
294,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
030016C
favorite_border

Опис на производот

  • Универзален крем за нега - за мажи
  • Кремот ѝ овозможува на вашата кожа богата хидратација и го спречува нејзиното сушење
  • Специјално развиен за мажи
  • Наменет за лице, тело и раце

Пакување: 150 мл

Содржина

Состав: aqua, glycerin, alcohol denat, cetyl alcohol, glyceryl stearate, hydrogenated coco-glycerides, stearyl alcohol, cera microcristallina, palmitic acid, stearic acid, tocopheryl acetate, sodium carbomer, myristic acid, arachidic acid, oleic acid, dimethicone, phenoxyethanol, methylparaben, geraniol, paraffinum liquidum, parfum.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се