NIVEA Rose Touch Мицеларен гел за чистење лице, 150 мл

NIVEA Rose Touch Мицеларен гел за чистење лице, 150 мл
295,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
046800C
favorite_border

Опис на производот

  • Ја отстранува водоотпорната шминка, без потреба од грубо триење
  • Темелно ги отстранува нечистотиите, без да ја суши кожата
  • Дерматолошки тестиран производ

Пакување: 150 мл

Содржина

Начин на употреба: нанесете со нежни кружни движења, на лицето, вратот и деколтето, темелно исплакнете со млака вода.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се