NORMAL CLINIC Cotton&Velvet Хигиенски влошки лајт, 10 парчиња

NORMAL CLINIC Cotton&Velvet Хигиенски влошки лајт, 10 парчиња
73,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
041695C
favorite_border

Опис на производот

NK Ultra Fresh Cotton & Velvet Light, 3 капки

Пакување: 10 влошки

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се