NUTRINO Junior Сочно јаболко сок, 200 мл

nutrino juicy apple sokic jabuka i breskva
NUTRINO Junior Сочно јаболко сок, 200 мл
34,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Атрибути
Шифра
050747C
favorite_border

Опис на производот

  • 100% јаболко
  • Без додаден шеќер

Нето-тежина: 200 мл

Содржина

Состојки:

Овошен сок 100% (концентрат од овошен јаболков сок со концентрат на овошен сок од 75%, каша од јагоди), витамин Ц (L – аскорбинска киселина).

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се