NUTRINO Каша зеленчук со телешко месо и павлака, 190 г

NUTRINO Каша зеленчук со телешко месо и павлака, 190 г
88,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
050751C
favorite_border

Опис на производот

  • Возраст 6+ месеци
  • Компир, морков, тиквичка, брокула, кромид, кисела павлака, телешко месо
  • Без додадени ароми, конзерванси, вештачки бои и средства за згуснување

Нето-тежина: 190 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се