O.B. Organic Super Тампони, 16 парчиња

O.B. Organic Super Тампони, 16 парчиња
219,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
051457C
favorite_border

Опис на производот

OB Organic Super Тампони за целосна заштита

  • 100% Органски памук

Пакување: 16 тампони

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се