O.B Super Тампони, 16 парчиња

O.B Super Тампони, 16 парчиња
150,00 ден.
120,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
004167C
favorite_border

Опис на производот

ОБ тампони

Тампони оригинал супер.

Пакување: 16 тампони

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се