OMRON Компресорски инхалатор А3 Complete (NE- C300-E)

omron A3_Complete compressor nebulizer kompresor nebulizator inhalator
OMRON Компресорски инхалатор А3 Complete (NE- C300-E)
3.700,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
017213C
favorite_border

Опис на производот

Инхалаторот Omron A3 Comlete е медицински апарат кој создава аеросол со променливи карактеристики за приспособување кон респираторната патологија на пациентот.

  • Компресор
  • Инхалациски комплет
  • Дел за уста
  • Црево за воздух (PVC, 100 цм)
  • Филтер за воздух
  • Маска (PVC)

Пакување: 1 инхалатор

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се