OZONE GOLD Спреј за интимна хигиена, 28 мл

OZONE GOLD Спреј за интимна хигиена, 28 мл
1.360,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
052803C
favorite_border

Опис на производот

  • Поради својот природен состав помага при запирање на крварењето при синдромот на постпородилно зголемување на крварењето
  • Уште од првата употреба помага при отстранување на вагинален исцедок, мирис, иритација, кандида (вагинален дермафродит)

Пакување: 28 мл

Содржина

Состав: Aqua, Thuja Occidentalis Bark Extract, Albizia Julibrissin Bark Extract, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate.

Употреба: може да се употребува неколку пати во текот на денот.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се