PAMPERS Fresh Clean Влажни марамчиња, 4 кесички по 52 парчиња

PAMPERS Fresh Clean Влажни марамчиња, 4 кесички по 52 парчиња
299,00 ден.
284,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Акција
Шифра
047353C
favorite_border

Опис на производот

  • Памперс влажни марамчиња фреш

Пакување: 4 x 52 влажни марамчиња

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се