PAMPERS Гаќички за бебиња бр. 4 (9-15 кг), 72 гаќички

pampers pants 4, 72 pcs peleni za bebinja
PAMPERS Гаќички за бебиња бр. 4 (9-15 кг), 72 гаќички
1.299,00 ден.
1.199,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
044657C
favorite_border

Опис на производот

PAMPERS Гаќички гигантско пакување големина 4, 9-15 килограми

Пакување: 70 гаќички

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се