PAMPERS Гаќички за бебиња бр. 7 (17+ кг), 38 гаќички

pampers pants 7, 17+kg, 38 pcs peleni za bebinja
PAMPERS Гаќички за бебиња бр. 7 (17+ кг), 38 гаќички
1.035,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
046294C
favorite_border

Опис на производот

  • PAMPERS Гаќички џамбо пакување, големина 7
  • 17 + килограми

Пакување: 38 гаќички

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се