PAMPERS Пелени за бебиња бр. 3 (6-10 кг), 104 пелени

Pampers active baby peleni za bebe
PAMPERS Пелени за бебиња бр. 3 (6-10 кг), 104 пелени
1.299,00 ден.
1.199,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
021116C
favorite_border

Опис на производот

Памперс пелени ГПП големина 3

Пакување: 104 пелени

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се