PAMPERS Premium Пелени за бебиња бр. 4 (9-14 кг), 52 пелени

pampers premium care 4, 9-14 kg, 52 pcs
PAMPERS Premium Пелени за бебиња бр. 4 (9-14 кг), 52 пелени
1.079,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
012603C
favorite_border

Опис на производот

Памперс пелени Премиум ВП големина 4

Пакување: 52 пелени

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се