PAMPERS Premium Пелени за бебиња бр. 5 (11-18 кг), 44 пелени

pampers premium care 5,11-16 kg, 44 pcs peleni za bebinja
PAMPERS Premium Пелени за бебиња бр. 5 (11-18 кг), 44 пелени
1.079,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
013663C
favorite_border

Опис на производот

Памперс пелени Премиум ВП големина 5

Пакување: 44 пелени

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се