PAMPERS Premium Пелени за бебиња мега пакување бр. 5, 11-16 кг, 88 пелени

Pampers premium care peleni za bebe
PAMPERS Premium Пелени за бебиња мега пакување бр. 5, 11-16 кг, 88 пелени
1.998,00 ден.
1.898,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
052801C
favorite_border

Опис на производот

  • Памперс Премиум пелени, мега пакување, големина 5

Пакување: 88 пелени

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се