PAMPERS Pure Aqua Влажни марамчиња, 48 парчиња

PAMPERS Pure Aqua Влажни марамчиња, 48 парчиња
160,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
047537C
favorite_border

Опис на производот

  • Памперс влажни марамчиња со вода

Пакување: 48 влажни марамчиња

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се