PHARMAVITAL Крема за раце и нокти со витамин Е, 150 мл

Pharmavital Hand and nail cream krema za race i nokti
PHARMAVITAL Крема за раце и нокти со витамин Е, 150 мл
126,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
022738C
favorite_border

Опис на производот

Pharmavital Hand and Nail Cream - Крем за раце и нокти

  • Интензивна нега за исхрана на кожата
  • Мека и нежна кожа на рацете
  • Цврсти нокти
  • Нова формула со витамин Е и провитамин Б5 кои ја штитат сувата, испукана и иритирана кожа и ги зајакнуваат ноктите

Нето-тежина: 150 мл.

Содржина

Состојки: Aqua, Stearic Acid, Cetearyl Alcohol, Helianthus Annuus Seed Oil, Glycerin, Glyceryl Stearate SE, Paraffinum Liquidum, Tocopheryl Acetate, Chitosan Glycolate, Panthenol, Ceteareth-25, Triethanolamine, Zinc Stearate, Dimethicone, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Parfum, BHT, Propylene Glycol, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool​​​​​​.

Употреба: По потреба нанесете повеќе пати во текот на денот. Брзо се впива, а резултатите се брзо видливи.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се