PROBIOS Органски лупен овес 400 г

PROBIOS Органски лупен овес 400 г
135,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
030919C
favorite_border

Опис на производот

  • Органски сертифициран производ
  • Висока содржина на растителни влакна
  • Извор на протеини

 Нето-тежина: 400 г

Содржина

Состојки: овес*.

Содржи глутен.

Пакувано во заштитена атмосфера.

Упатство за употреба: Се остава да отстои во вода 4-8 часа. Потоа се вари 45 минути во сооднос од 3 дела на зовриена вода и еден дел на овес.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се